tagliatelle różne kolory 2023-05-25.

Restauracja Navona Warszawa – ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 19

Sekret sukcesu Restauracji Włoskiej Navona, znajdująca się przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 19 w Warszawie tkwi w szczegółach. Dbałość o jakość serwowanych dań, obsługa na najwyższym poziomie, a także wyjątkowe miejsce w sercu stolicy – to składowe, które przyciągają wielu smakoszy.

Menu Restauracji Navona – Bogactwo Smaków

Restauracja Navona słynie z ekscytującego menu, które zaspokaja gusty najbardziej wymagających gości. Cieszy się popularnością dzięki szeregu wyśmienitych potraw, bogatej karcie win, a także sezonowym menu, które regularnie zaskakuje nowymi smakami.

Zielone Tagliatelle – Bestseller Restauracji

  • Zielone tagliatelle – z kurczakiem, suszonymi pomidorami, szpinakiem, masłem szałwiowym i parmezanem,
  • Sezonowe menu – pełne kultowych pozycji i nowych kompozycji smakowych,
  • Bogata karta win – z ofertą na każdą okazję.

Lokalizacja i parking – Na Plus

Restauracja Navona znajduje się w centrum Warszawy, co jest jej niewątpliwym atutem. Dogodna lokalizacja ułatwia dostęp zarówno mieszkańcom stolicy, jak i gościom z innych miast. Dodatkowym udogodnieniem jest duży parking.

Partnerzy Navony – Osada Grill&Bar i Klub Arco

Navona oferuje nie tylko doskonałą kuchnię, ale także możliwość skorzystania z oferty swoich partnerów – Osada Grill&Bar i Klubu Arco. Obiekt współpracuje z miejscami zlokalizowanymi w bezpośrednim sąsiedztwie, co jest dodatkową atrakcją dla gości.

Okolicznościowe Przyjęcia w Navonie

Przyjęcia okolicznościowe, chrzciny, komunie, wesela to nieodzowna część życia każdego z nas. Navona to miejsce, które zna się na profesjonalnej oprawie takich wydarzeń. Dzięki swojemu doświadczeniu, zespół Navony zapewni Ci wysokiej jakości obsługę i doskonałą kuchnię w eleganckich, przytulnych wnętrzach.

dietly grilujemy ceny 240x400px 80zł mniej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *